KOSMETIKA / LÍČENÍ / NEVĚSTY / CENÍK / SALON / BLOG / KONTAKT

KOSMETIKA JE DOČASNĚ UZAVŘENA Z DŮVODU RODIČOVSKE DOVOLENÉ 

Péče o pleť není o jednorázové návštěvě salonu ani o jednom zázračném přípravku, který vyřeší váš problém. Kosmetika, po které uvidíte výsledky, je soustavná pravidelná péče. 

A na takovou péči se specializuji. Mým cílem je dostat vaši pleť do rovnováhy, tak aby mohla plnit všechny své přirozené funkce. Jen tak dosáhneme viditelného zlepšení a udržení pleti ve vynikajícím stavu.

Zakládám si na tom, aby celé kosmetické ošetření byl také relaxační zážitek, při kterém si odpočine tělo i mysl a vy načerpáte novou energii.


Domácí péče o pleť je základ našeho úspěchu. Bez systematického a pravidelného používání přípravků, které Vám doporučím na doma, ztrácí celé naše úsilí smysl.

Kombinování různých kosmetických značek, nekvalitní kosmetika nebo nevhodný výběr přípravků znehodnocuje celý účinek kosmetického ošetření. 

Moje práce i Vaše peníze tak přijdou během pár krátkých dnů na zmar.

Pouze Vaše pravidelná péče o pokožku i doma naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti. Jen tak dosáhnete požadovaného výsledku a Vaše pleť bude zdravá a krásná. 

Ráda se Vám budu věnovat, ať už řešíte jakýkoliv problém, nebo jen chcete svoji pleť hýčkat. 


Těším se na Vás v Leja salonu ve Slavičíně.

KONTAKT: KLÍČOVÁ SLOVA

KOSMETICKÝ SALÓN SLAVIČÍN
KOSMETIKA SLAVIČÍN
KOSMETIKA A VIZÁŽISTIKA SLAVIČÍN
KOSMETIKA MONIKA OBADALOVÁ
KOSMETIKA LEJA SALON SLAVIČÍN

ADRESA: K HÁJENKÁM 312, SLAVIČÍN 76321
MOBIL / TELEFONNÍ ČÍSLO: 736 160 586

EMAIL: obadalova.m@email.cz