NEVĚSTY" Svatby miluji a s radostí budu alespoň malinkou součástí Vašeho velkého dne. "


Svatební líčení by mělo být přirozené, zároveň však dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala skvěle jak ve skutečnosti, tak i na fotografiích. Líčení by mělo ladit s šaty, doplňky, účesem a stylem svatby. Svatební make-up musí být kvalitní a odolný, aby vydržel dlouhý náročný den plný emocí. Základem dokonalého líčení je zdravá odpočatá pleť.
Stav pleti tvoří 60%, líčení 40%. Proto doporučuji začít s intenzivní péčí o pleť minimálně 2 - 3 měsíce před svatbou, aby byla pleť ve svatební den jemná, zářivá a líčení bylo dokonalé.

Těsně před svatbou doporučují zajít si na kosmetické ošetření pleti s masáží. Během masáže se uvolní napětí mimických svalů. Zvyšuje se prokrvení a pokožka získává svěží vzhled. Účinek masáže vydrží několik dnů.


Nezapomeňte na úpravu a případné dobarvení obočí, epilace atd.
Ve Váš svatební den se mohu postarat o líčení družiček, svědkyň, maminek a svatebních hostů
.

Nevěstu ve svatební den připravuji po předchozí zkoušce. Zkoušku svatebního líčení většinou dělávám asi 14 dní před svatbou. Ale záleží, jak Vám to bude vyhovovat. Na zkoušku si můžete připravit fotografii svatebních šatů, doplňky a šperky, které budete mít ve svatební den na sobě.
V ceně líčení je kompletní make-up a nalepení jednorázových řas v případě potřeby či přání. 
Zkouška i líčení v den svatby probíhá v Leja salonu ve Slavičíně.

REZERVACE SVATEBNÍCH TERMÍNŮ

Pro rezervaci termínu na svatební sezonu 2020 je potřeba uhradit 
rezervační poplatek 600 Kč.
Tato částka je na vyblokování termínu u mne a je při zrušení nevratná.

Rezervační poplatek se odečítá z platby v den svatby..