EBERLIN BIOCOSMETICS

Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 37 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů.

Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami.

Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

  • neobsahuje barviva a syntetické konzervační látky
  • je bez umělých parfemací
  • neobsahuje parabeny
  • není testován na zvířatech a je vhodný pro vegany

LYCON

PRECIZNĚ JEMNÁ EPILACE

Lycon je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality. 

Australské krémové vosky Lycon s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění pokožky díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem techto vosků.

Unikátní vosky Lycon efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! 

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a prakticky bezbolestné.

KOSMETICKÉ STUDIO
MONIKY OBADALOVÉ

Osvobození
303
Slavičín 763 21
 
Tel.: 736 160 586
e-mail: obadalova.m@email.cz

Provozní doba: dle objednávek 

Možnost platby kartou

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!