Analyzér pleti

Analyzér měří procento hloubkové hydratace a promaštění pokožky. Využívá vyspělé technologie BIA (bioelektrická impedanční analýza). Hodnoty se snímají na několika zónách obličeje a dekoltu.

Diagnostika a analýza pleti je součástí každého kosmetického ošetření.

Studená plazma dr. Platon 

Studená plazma eliminuje akné, vrásky či depigmentaci. Pomáhá také navrátit do rovnováhy citlivou pleť a díky antioxidačním účinkům úspěšně bojuje s rosaceou, seboreou, ekzémem apod.

Ošetření přístrojem dr. Platon trvá průměrně 10 minut a je součástí každého kosmetického ošetření, pokud je to vhodné.

Ošetření není nepříjemné ani bolestivé. První výsledky jsou viditelné zpravidla do druhého dne.

Účinky:

Akné - studená plazma je vhodná pro boj s akné, jelikož ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.

Vrásky - studená plazma je účinné ošetření proti stárnutí pleti, jelikož spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a také pomáhá i při hojení ran.

Depigmentace - plazmové ošetření je zvláště účinné u skvrn na kůži pod nimiž probíhá zánětlivý proces tzv. PIH pigmentace. Redukcí zánětu také snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce, čímž snižuje pigment.

Citlivá pleť - studená plazma má antioxidační účinek na imunitní systém kůže, což redukuje ničivé následky chronických kožních onemocnění, jako je atopický ekzém, rosacea, a seborea, které se projevují zanícenou, podrážděnou, dehydrovanou a drsnou kůží.

Dermaqua

- vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Hydrodermabraze (aquapeeling) pracuje na principu podtlaku s průtokem demiralizované vody. Umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté.

Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu. Při ošetření dochází k velmi šetrnému hloubkovému čištění pleti a současně navíc k velmi intenzivní hydrataci a penetraci minerálů a aktivních látek.

Hydrodermabraze je vhodná pro všechny typy pleti vyjma velmi aknózní pleti. Je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. 

KOSMETICKÉ STUDIO
MONIKY OBADALOVÉ

Osvobození
303
Slavičín 763 21
 
Tel.: 736 160 586
e-mail: obadalova.m@email.cz

Provozní doba: dle objednávek 

Možnost platby kartou

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!